fundacja-pe.org.pl

www.bizo.com.pl

Firma BIZO z siedzibą w Katowicach prowadzi usługi doradcze związane z pozyskiwaniem przez przedsiębiorstwa z różnych branży, między innymi z branży budowlanej, handlowej, informatycznej i medycznej, dofinansowania z Unii Europejskiej oraz innych środków finansowych ze źródeł zewnętrznych. Poza tym pomaga rozliczać przyznane fundusze i prowadzić dokumentację. Zajmuje się też audytem biznesowym, doradza jak przygotowywać analizy, ekspertyzy, raporty i opinie oraz zarządzać projektami biznesowymi. Działa na terenie całej Polski.

Misją firmy BIZO jest zapewnienie najwyższej jakości wsparcia w procesie rozwoju przedsiębiorstwa. Jej długoletnie doświadczenie w skutecznym doradztwie gospodarczym zdobyło uznanie wielu komisji konkursów biznesowych, chociażby konkursu „Bank Pomysłów” pod hasłem: redukcja kosztów za nieszablonowy, innowacyjny pomysł pt. „Tory dla drogi”. Doświadczeni konsultanci firmy BIZO, zgodnie z odpowiednimi przepisami, kreatywnie i dynamicznie, pomagają przedsiębiorcom realizować założone przez nich cele i kontrolować efekty pracy. To dzięki nim uzyskali oni do tej pory już 90 mln złotych. Ze wsparcia korzystają zarówno nowe przedsiębiorstwa, stawiające pierwsze kroki na rynku polskim i zagranicznym, jak i organizacje z dłuższym stażem, które chcą zmodernizować swoją strukturę organizacyjną.

Najpopularniejszą usługą firmy BIZO jest kompleksowa obsługa przy pozyskiwaniu dofinansowania z Unii. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się regionalne programy dla poszczególnych województw, Program Operacyjny Kapitał Ludzki czy Program Rozwoju Obszarów Wiejskich. Firma ma jednak szerokie spojrzenie na gospodarkę i zapewnia doradztwo w różnych obszarach działalności przedsiębiorstw, biorąc pod uwagę ich specyficzne uwarunkowania i potrzeby. Oferuje rozwiązania „szyte na miarę”.


BIZO – Firma Usługowo Doradcza
Ludowa 22
40-770 Katowice
tel. +48 32 32 18 46

Zobacz także:

Prowadzenie księgowości Białystok

Prowadzenie księgowości Białystok

Problemy gotówkowe – jak sobie z nimi radzić?

Problemy gotówkowe – jak sobie z nimi radzić?

4 wpisy

4 wpisy

3 wpisy

5 wpis

5 wpis